Opinie o Nas

Artykuły: Siatka

2016-08-30 22:46:24
GRZYBICA STÓP     Grzybica stóp jest bardzo rozpowszechnionym schorzeniem . Szacuje się , że dotyczy co 5 pacjenta . Często objawy choroby są bagatelizowane , traktowane jako problem natury pielęgnacyjnej lub estetycznej. Tymczasem nieleczona grzybica może być przyczyną wielu nieprzyjemnych objawów.  
2016-10-23 22:29:32
  Kiedy rodzice spędzają pierwsze dni ze swoim dzieckiem, to czasami mają wrażenie, że... dziecko się popsuło! Tak, to możliwe, gdyż brak doświadczenia w opiece nad dzieckiem naprawdę utrudnia zrozumienie małego człowieka. Chociaż większość osób gloryfikuje macierzyństwo i rodzicielstwo, to nie można nie zauważyć, że jest to bardzo trudne i wielu rodziców w pierwszych tygodniach, a nawet miesiącach, ma czasami ochotę zostawić dziecko w domu i po prostu wyjść. Przyczyn tego, że dziecko jest małym diabełkiem, jest wiele, ale jedną z najczęstszych jest kolka niemowlęca.  
2016-07-26 12:15:38
Co to jest sildenafil? Jest to preparat leczniczy stosowany głównie w leczeniu zaburzeń erekcji oraz w przypadkach pierwotnego nadciśnienia płucnego. Produkt pozwala na osiągnięcie trwałego wzwodu i podtrzymanie erekcji, co umożliwia odbycie stosunku seksualnego. Po zażyciu Sildenafilu konieczne jest przeprowadzenie zwyklej stymulacji, aby osiągnąć stan erekcji. Efekt utrzymuje się nawet do 5 godzin.
2016-09-29 23:51:33
Zimowa pielęgnacja włosów Zima to czas, kiedy dbanie o piękny wygląd może być dla każdej z nas nieco utrudnione - brak słońca, niskie temperatury i ogólna senna atmosfera niekoniecznie sprzyjają wytężonej pracy nad własną urodą. Tymczasem chyba wszystkie zdajemy sobie sprawę, że wszelkie niedociągnięcia w tym zakresie odbiją się na nas później, w sezonie wiosennym i letnim. Lepiej zatem z wyprzedzeniem zatrozczyć się o siebie, aby uniknąć jakichkolwiek problemów zdrowotnych i estetycznych.
2016-08-02 16:37:48
Witamina DWitamina D pełni bardzo ważne funkcje w organiźmie. Bierze udział w bardzo wielu procesach zachodzącyh w organiźmie człowieka i jest niezbędna do jego funkcjonowania.