Opinie o Nas

Artykuł: Sildenafil bez recepty

2016-07-26 12:15:38

Sildenafil bez recepty

Co to jest sildenafil?

Jest to preparat leczniczy stosowany głównie w leczeniu zaburzeń erekcji oraz w przypadkach pierwotnego nadciśnienia płucnego. Produkt pozwala na osiągnięcie trwałego wzwodu i podtrzymanie erekcji, co umożliwia odbycie stosunku seksualnego. Po zażyciu Sildenafilu konieczne jest przeprowadzenie zwyklej stymulacji, aby osiągnąć stan erekcji. Efekt utrzymuje się nawet do 5 godzin.

Sildenafil bez recepty

Jak działa preparat?

Sildenafil Maxon zawiera 25mg aktywnej substancji (syldenafilu cytrynianu) w każdej tabletce. To właśnie ten składnik odpowiedzialny jest za uruchomienie całego mechanizmu procesów w organizmie. Zastosowana w tabletce dawka wymaga zażycia na godzinę przed planowaną aktywnością seksualną oraz impulsu, który pobudzi wzwód. Substancja przyczynia się do dłuższego utrzymania ciał jamistych prącia wypełnieniem krwią, co pozwala osiągnąć silniejszą oraz trwającą przez dłuższy czas erekcję. Jest to wynikiem oddziaływania syldenafilu cytrynianu na tlenek azotu II uwalniany w trakcie erekcji, odpowiedzialny za rozgrzeszenie naczyń krwionośnych penisa i wypełnienie krwią ciał jamistych. Sildenafil przyczynia się do hamowania procesu kurczenia się naczyń krwionośnych, dzięki czemu stan erekcji trwa dłużej.

Przeciwwskazania

Sildenafil bez recepty może zakupić każdy, jednak produkt nie może być stosowany przez wszystkich. Z uwagi na fakt, iż przyczynia się do blokady enzymu fosfodiesterazy, co w przypadku zaburzeń erekcji działa korzystnie, ale w przypadku niektórych schorzeń może nieść groźne konsekwencje. Dlatego przed zażyciem leku, należy skonsultować jego przyjmowanie z lekarzem bądź farmaceutą. Do przeciwwskazań zaliczane są:
  • choroby niedokrwienne serca,
  • wrzody żołądka,
  • niskie lub wysokie ciśnienie krwi,
  • niektóre choroby oczu (zwłaszcza zwyrodnieniowe siatkówki),
  • przebyty udar, zawał serca,
  • choroby nerek i wątroby (głównie ciężkie owrzodzenie),
  • uczulenie na substancję aktywną (sildenafil).

Maxon Sildenafil bez recepty to produkt ogólnodostępny, ale nie zalecany w użyciu przez osoby poniżej 18 roku życia. Przed jego zastosowaniem konieczne jest omówienie możliwości przyjmowania razem z lekarzem.