Opinie o Nas

  DOLEGLIWOŚCI / STAWY, MIĘŚNIE I KOŚCI / BÓLE MIĘŚNIOWO - STAWOWE

Skład: Ibuprofen (Ibuprofenum) 200 mg Działanie: Lek działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Wskazania: Lek stosuje się w leczeniu choroby przeziębieniowej, bólów, obrzęków, zaczerwienienia stawów na tle reumatycznym, bólów głowy, zębów, mięśni oraz bóló
Dawka: 400 mg Skład: Ibuprofen (Ibuprofenum) 400 mg Działanie: Lek działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Wskazania: Lek stosuje się w leczeniu przeziębienia, bólów, obrzęków, zaczerwienienia stawów na tle reumatycznym, bólów głowy, zębów, mięśni oraz b
Skład: Ibuprofen (Ibuprofenum) 400 mg Działanie: Lek działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Wskazania: Lek stosuje się w leczeniu choroby przeziębieniowej, bólów, obrzęków, zaczerwienienia stawów na tle reumatycznym, bólów głowy, zębów, mięśni oraz bóló
Opis: Zawarty w preparacie Dip Rilif ibuprofen wchłania się przez skórę w ilości odpowiedniej do zapewnienia stężenia leczniczego w stawach. Dzięki zewnętrznemu stosowaniu ibuprofenu nie powoduje on skutków ubocznych charakterystycznych dla doustnego podania. Mentol umożliwia zwiększon
Postać: KREM Nazwa międzynarodowa: Methylis salicylicum, Ethylis salicylicum, Methylis nicotynicum Producent: THE MENTHOLATUM Opakowanie: 67 g Skład: - Salicylan metylu 12,8% - Mentol 5,91% - Olejek eukaliptusowy 1,97% - Olejek terpentynowy 1,47% - oraz substancje pomocnicze. Działanie: DIP
Dawka: 1% Zastosowanie: Lek ma zastosowanie w leczeniu różnych stanów reumatycznych, a także w zwalczaniu bólu pochodzenia pourazowego, korzonkowego i nerwobólów. Przyjmowanie: Lek w postaci żelu stosujemy miejscowo, wcierając w bolesną okolicę ok. 2-3g preparatu, 3-4 razy dziennie.
Opis produktu: Preparat do stosowania miejscowego jako środek pomocniczy w leczeniu dolegliwości bólowych w przebiegu bólów stawowych, mięśniowych, mięśniowo-powięziowych, nerwobólach, w bólach pourazowych (stłuczenia, krwiaki, naderwanie ścięgien), zapaleniu pochewek ścięgnistych i
Skład: - 1 g żelu zawiera: Ibuprofen - 50 mg - Lewomentol - 30 mg Działanie: Preparat działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo Wskazania: Żel o miejscowym działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym, przeznaczony do leczenia objawowego: - bólów mięśniowych - bólów pleców - bólu to
Dawka: 0,4 G Działanie: Nurofen forte działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Zastosowanie: Nurofen forte stosuje się w leczeniu choroby przeziębieniowej, bólów, obrzęków, zaczerwienienia stawów na tle reumatycznym, bólów głowy, zębów, mięśni oraz bólów z
Lyprinol jest naturalnym preparatem przeciwzapalnym zawierającym unikalny Morski Kompleks Lipidowy (PSCO-524) oraz kombinację estrów steroli, kwasów tłuszczowych nasyconych, nienasyconych i wielonienasyconych. Uzyskiwany jest na drodze ekstrakcji i stabilizacji z nowozelandzkiego małża zielo
Maść przeciwreumatyczna Skład: Camphora racemica 1,0g/100g Mentholum 1,0g/100g Pini silvestris aetheroleum 0,5g/100g Iuniperi aetheroleum 0,5g/100g Terebinthini aetheroleum 0,5g/100g Zastosowanie: Maść stosuje się w chorobach reumatycznych i nerwobólach. Przy nieżytach gór
PIASCLEDINE 300 x 30 kapsułek Piascledina znajduje zastosowanie w leczeniu wspomagającym chorobę zwyrodnieniową stawów oraz towarzyszących jej dolegliwości bólowych. Działanie: Mechanizm działania polega na odbudowie macierzy pozakomórkowej chrząstki stawowej prawdopodobnie poprzez zwi