Opinie o Nas

  DOMOWA APTECZKA

Domowa apteczka

W każdym domu powinna znajdować się apteczka z podstawowymi produktami, które mogą być wykorzystane przy niegroźnych, nagłych sytuacjach z problemami zdrowia, jak skaleczenie, stłuczenie, ból głowy, biegunka, kaszel. Apteka internetowa może być miejscem, w którym zaopatrzą się Państwo w preparaty na najczęstsze dolegliwości. W domach, gdzie mieszkają małe dzieci, warto uwzględnić produkty dedykowane także dla nich, gdyż zawierają odpowiednią ilość aktywnych składników. Warto także zaopatrzyć domową apteczkę w plastry, chustę, bandaże, gazę. Pozwalają zareagować w sytuacji zranienia i zabezpieczyć miejsce przed czynnikami zewnętrznymi.
Wskazania: Dezynfekcja skóry i otarć naskórka. Właściwości: Środek o działaniu odkażającym. Sposób użycia: Zewnętrznie, otarte miejsca i bezpośrednie okolice ran przemyć wacikiem nasączonym preparatem. Nie dotykać otwartych ran. Skład: Jod 3,0 g; jodek potasu, etanol 760
Opis produktu: Opaska do mocowania opatrunku przy zranieniach stawów, opaska do usztywniania stawów.
Dawka: 0,15 G Skład: Substancje czynne: - salicylan choliny 150 mg Substancje pomocnicze: - olejek miętowy - sacharoza - glukoza ciekła - glukoza jednowodna Działanie: Substancja czynna pastylek CHOLINEX - salicylan choliny działa miejscowo: - przeciwzapalnie, zmniejszając obrzęk i prz
Opis: Pasta Lacalut Activ Jest lczniczą pastą polecaną przy zapobieganiu i leczeniu paradontozy, a także chroniącą zęby przed próchnicą. Zmniejsza odczyn zapalny tkanek przyzębia, krwawienie i wysięki oraz przyspiesz proces gojenia. Skuteczność pasty gwarantujespecjalna kombinacja: ml
Halitomin Właściwości: Halitomin to suplement diety przeznaczony dla osób borykających się z problemem halitozy, czyli nieświeżego oddechu. Składniki zawarte w tabletkach do ssania Halitomin pozwalają utrzymać świeży oddech na dłużej (wyciąg z ziela tymianku) oraz pozostawiają p
Dawka: 10 MG / G Działanie: Zawarty w żelu diklofenak należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo. Stosowany zewnętrznie na skórę łagodzi ból, zmniejsza obrzęk, przeciwdziała stanom zapalnym pochodzenia reu
Opis produktu: Opaska do mocowania opatrunku przy zranieniach stawów, opaska do usztywniania stawów.
Skład: Paracetamol (Paracetamolum) 500 mg Kofeina (Coffeinum) 65 mg Działanie: APAP Extra to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Zawiera paracetamol i kofeinę. Dodatkowy składnik nasila działanie przeciwbólowe paracetamolu. Dodatkowo kofeina działa pobudzająco na ośrodkowy układ ner
Dawka: 0,15 G Skład: Substancje czynne: - salicylan choliny 150 mg Substancje pomocnicze: - olejek miętowy - aspartam - acesulfam potasowy - izomalt - maltitol ciekły Działanie: Substancja czynna pastylek CHOLINEX - salicylan choliny działa miejscowo: - przeciwzapalnie, zmniejszając o
Skład: - Kalium guajakolosulfonicum 1,4cz. - Extractum Thymi fluidum 8,0cz. - Tinctura Primulae 5,6cz. - Sorbitum 70% 85,0cz. Działanie: Wyciąg tymiankowy: - działa w górnych drogach oddechowych, czyli tam gdzie podczas choroby zalega wydzielina oskrzelowa, - wzmaga ruchy nabłonka rzęskow
Opis produktu: Tabletki do czyszczenia protez zębowych z bioformułą zapewniają bezpieczną i efektywną pielęgnację protezy zębowej. Składnik zmniejszający napięcie powierzchniowe oraz aktywny tlen pozwalają środkom czyszczącym i enzymom rozkładającym płytkę nazębną dotrzeć do
Opis: Innowacja w zwalczaniu opryszczki wargowej Plaster na opryszczkę Compeed to nowoczesny, niewidoczny plaster, w którym wykorzystano zgłoszony do opatentowania, ultra cienki hydrokoloid-075, który leczy opryszczkę wargową we WSZYSTKICH FAZACH ROZWOJOWYCH. Plaster na opryszczkę Compeed n
EludrilCLASSIC płyn do płukania jamy ustnej Płytka nazębna jest to wielobakteryjna błonka, która odkłada się stopniowo, w sposób ciągły na powierzchni zębów. Jeśli płytka nazębna nie jest całkowicie usuwana poprzez szczotkowanie zębów, prowadzi to w ciągu kilku dni do jej minera
Dawka: 0,015 G/5 ML Opis: Ostre i przewlekłe schorzenia dróg oddechowych z gęstą, nadmiernie lepką wydzieliną, przewlekłe zapalenie oskrzeli, mukowiscydoza, niedodma w wyniku zamknięcia oskrzeli przez śluz, powikłania płucne po operacjach Działanie: Lek posiada własności sekretolit
Dawka: 500 mg Skład: Paracetamol (Paracetamolum) 500 mg Działanie: Lek Apap wykazuje działanie przeciwbólowe oraz przeciwgorączkowe. Wskazania: Wskazaniem do stosowania leku są bóle różnego pochodzenia: głowy, mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne. Może być również sto
Opis produktu: Opaska do mocowania opatrunku przy zranieniach stawów, opaska do usztywniania stawów.
Opis produktu: Preparat stosowany w zakażeniach ropnych skóry, błon śluzowych i ran (także trudno gojące się), stanach zapalnych zewnętrznych narządów moczowo-płciowych, zakażeniach jamy ustnej, otarciach naskórka, oparzeniach, owrzodzeniach.
Elugel żel stomatologiczny ELUGEL wspomaga utrzymanie właściwej higieny jamy ustnej zmniejszając odkładanie się płytki nazębnej w sytuacjach uniemożliwiających rygorystyczną higienę jamy ustnej (w uzupełnieniu zabiegów periodontologicznych czy implantologicznych lub w przypadku wrażl
Skład: - 1 tabletka Aspirin C zawiera: Kwas acetylosalicylowy (Acidum acetylsalicylicum) - 400 mg - Witamina C (Acidum ascorbicum) - 240 mg Działanie: Aspirin C zawiera kwas acetylosalicylowy, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo. Wskazania: Wskazania do stosowani
Sposób użycia: Dokładnie oczyścić i osuszyć skórę (Compeed nie przyklei się do tłustej lub wilgotnej skóry). Plaster ogrzać w dłoniach przez około 1 minutę aby lepiej przylegał. Zdjąć wzorzysty papier ochronny, zdjąć biały papier znajdujący się po przylepnej stronie plastra.
Dawka: 100 mg Skład: 1 tabletka zawiera 100 mg mleczanu etakrydyny (Ethacridini lactas). Substancja pomocnicza: kwas borowy (40 mg). Wskazania: Odkażanie skóry i błon śluzowych oraz powierzchownych uszkodzeń powłok ciała. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancję czynną lub
Opis: Zawarty w preparacie Dip Rilif ibuprofen wchłania się przez skórę w ilości odpowiedniej do zapewnienia stężenia leczniczego w stawach. Dzięki zewnętrznemu stosowaniu ibuprofenu nie powoduje on skutków ubocznych charakterystycznych dla doustnego podania. Mentol umożliwia zwiększon