Opinie o Nas

  DOMOWA APTECZKA / PRZEZIĘBIENIE I GRYPA / PREPARATY KOMPLEKSOWE

Skład: Paracetamol (Paracetamolum) 650 mg Witamina C (Acidum ascorbicum) 50 mg Chlorowodorek fenylefryny (Phenylephrini hydrochloridum) 10 mg Działanie: Gripex HotActiv to lek wieloskładnikowy o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwbólowym i udrażniającym nos. Łagodzi objawy przeziębie
Opis Theraflu EXTRA GRIP Preparat stosuje się w leczeniu objawów grypy i przeziębienia. Skład (1 saszetka): paracetamol 650 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg, maleinian feniraminy 20 mg oraz substancje pomocnicze w tym sacharoza. Dawkowanie Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: Zawartość j
FluControl MAX to maksymalne dawki substancji czynnych. Dlatego jedna tabletka wystarczy, aby poczuć ulgę od uciążliwych symptomów choroby. FluControl MAX działa na wiele objawów grypy i przeziębienia: łagodzi ból i gorączkę zmniejsza ilość wydzieliny z nosa zmniejsza obrzęk błony