Opinie o Nas

  DOMOWA APTECZKA / PRZECIWBÓLOWE

Domowa apteczka/Przeciwbólowe

Do walki z bólem


Trudno wyobrazić sobie dobrze wyposażoną apteczkę bez środków przeciwbólowych. Oferujemy bogaty wybór znanych i cenionych przez Pacjentów leków bez recepty takich jak Apap, Ibupron, Nurofen czy Etopiryna. Poza lekami w tabletkach proponujemy również chłodzące żele lecznicze nieodzowne w przypadku nagłego bólu mięsni czy stawów. Sprzedaż leków w Internecie to wygodna dla Pacjentów forma zaopatrzenia domowej apteczki w potrzebne preparaty.
Działanie: Paracetamol ma działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Maleinian feniraminy ma działanie przeciwhistaminowe (zmniejsza przekrwienie i obrzęk błon śluzowych, dzięki czemu udrażnia przewody nosowe, hamuje odruch kichania i zmniejsza łzawienie oczu) Dodatek witaminy C uzupe
Dawka: 10 MG / G Działanie: Zawarty w żelu diklofenak należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo. Stosowany zewnętrznie na skórę łagodzi ból, zmniejsza obrzęk, przeciwdziała stanom zapalnym pochodzenia reu
Skład: Paracetamol (Paracetamolum) 500 mg Kofeina (Coffeinum) 65 mg Działanie: APAP Extra to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Zawiera paracetamol i kofeinę. Dodatkowy składnik nasila działanie przeciwbólowe paracetamolu. Dodatkowo kofeina działa pobudzająco na ośrodkowy układ ner
Dawka: 500 mg Skład: Paracetamol (Paracetamolum) 500 mg Działanie: Lek Apap wykazuje działanie przeciwbólowe oraz przeciwgorączkowe. Wskazania: Wskazaniem do stosowania leku są bóle różnego pochodzenia: głowy, mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne. Może być również sto
Opis: Zawarty w preparacie Dip Rilif ibuprofen wchłania się przez skórę w ilości odpowiedniej do zapewnienia stężenia leczniczego w stawach. Dzięki zewnętrznemu stosowaniu ibuprofenu nie powoduje on skutków ubocznych charakterystycznych dla doustnego podania. Mentol umożliwia zwiększon
Skład: Paracetamol (Paracetamolum) 500 mg Chlorowodorek difenhydraminy (Diphenhydramini hydrochloridum) 25 mg Działanie: Lek łagodzi ból, ułatwia zasypianie i zapobiega nocnym wybudzeniom spowodowanym odczuwaniem bólu. Łączy przeciwbólowe i przeciwgorączkowe działanie paracetamolu z usp
Dawka: 500 mg Skład: Paracetamol (Paracetamolum) 500 mg Działanie: Lek Apap wykazuje działanie przeciwbólowe oraz przeciwgorączkowe. Wskazania: Wskazaniem do stosowania leku są bóle różnego pochodzenia: głowy, mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne. Może być również sto
Dawka: 500 mg Skład: Paracetamol (Paracetamolum) 500 mg Działanie: Lek Apap wykazuje działanie przeciwbólowe oraz przeciwgorączkowe. Wskazania: Wskazaniem do stosowania leku są bóle różnego pochodzenia: głowy, mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne. Może być również sto
Dawka: 0,5 G Skład: Substancja czynna: - paracetamol 500 mg Substancje pomocnicze: - celuloza mikrokrystaliczna - skrobia ziemniaczana - powidon K-30 - talk - stearynian magnezu - krzemionka kooidalna bezwodna - karboksymetyloskrobia sodowa Działanie: CODIPAR jest lekiem zawierającym parac
Voltaren Max, żel Voltaren Max, żel Nowy Voltaren MAX został opracowany specjalnie z myślą o osobach, którzy cierpią przede wszystkim na długotrwałe bóle stawów. Dzięki zawartości maksymalnej dawki substancji przeciwbólowej i przeciwzapalnej, Voltaren Max jako jedyny żel przeciwbólo
Voltaren Max, żel Voltaren Max, żel Nowy Voltaren MAX został opracowany specjalnie z myślą o osobach, którzy cierpią przede wszystkim na długotrwałe bóle stawów. Dzięki zawartości maksymalnej dawki substancji przeciwbólowej i przeciwzapalnej, Voltaren Max jako jedyny żel przeciwbólo
Skład: Ibuprofen (Ibuprofenum) 200 mg Działanie: Lek działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Wskazania: Lek stosuje się w leczeniu choroby przeziębieniowej, bólów, obrzęków, zaczerwienienia stawów na tle reumatycznym, bólów głowy, zębów, mięśni oraz bóló
Dawka: 400 mg Skład: Ibuprofen (Ibuprofenum) 400 mg Działanie: Lek działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Wskazania: Lek stosuje się w leczeniu przeziębienia, bólów, obrzęków, zaczerwienienia stawów na tle reumatycznym, bólów głowy, zębów, mięśni oraz b
Skład: Ibuprofen (Ibuprofenum) 400 mg Działanie: Lek działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Wskazania: Lek stosuje się w leczeniu choroby przeziębieniowej, bólów, obrzęków, zaczerwienienia stawów na tle reumatycznym, bólów głowy, zębów, mięśni oraz bóló
Skład: Ibuprofen (Ibuprofenum) 200 mg Działanie: Lek działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Wskazania: Lek stosuje się w leczeniu choroby przeziębieniowej, bólów, obrzęków, zaczerwienienia stawów na tle reumatycznym, bólów głowy, zębów, mięśni oraz bóló
Działanie: Cefalgin łączy w sobie działanie poszczególnych składników. Propyfenazon działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Kofeina wykazuje działanie pobudzające na ośrodki: oddechowy, naczynioruchowy i nerwu
Skład: - 1 tabletka zawiera: Kwas acetylosalicylowy (Acidum acetylsalicylicum) - 300 mg - Etenzamid (Ethenzamidum) - 100 mg - Kofeina (Coffeinum) - 50 mg Działanie: Etopiryna jest lekiem stosowanym w leczeniu bólów głowy oraz bólów o umiarkowanym nasileniu, zwłaszcza pochodzenia zapalneg
Skład: - 1 tabletka zawiera: paracetamol (Paracetamolum) - 250 mg, - propyfenazon (Propy[phenazonum) - 150 mg, - kofeina (Coffeinum) - 50 mg. Działanie: Saridon to lek złożony o skojarzonym działaniu składników. Saridon zawiera paracetamol i propyfenazon, działające przeciwbólowo i prz
Leki w formie miękkich kapsułek żelatynowych zawierające ibuprofen w postaci płynnego roztworu szybciej uwalniają substancję czynną, dzięki czemu szybciej staje się ona dostępna i gotowa do zwalczania bólu. Ibuprom Sprint Caps to: nowoczesny sposób walki z bólem, szybkie wch
Lek zawiera paracetamol. Skład: 1 tabletka powlekana zawiera: substancję czynną: paracetamol 500 mg; substancje pomocnicze: wosk Carnauba, hypromeloza, makrogol, powidon, skrobia żelowana, kroskarmeloza sodowa, kwas stearynowy. 1. Co to jest lek APAP i w jakim celu się go stosuje APAP jest lek