Opinie o Nas

  DOMOWA APTECZKA / PRZEZIĘBIENIE I GRYPA

Domowa apteczka/Przeziębienie i grypa

Nie daj sie infekcjom


Nie znamy dnia ani godziny, kiedy dosięgnie nas przeziębienie lub grypa, dlatego warto być przygotowanym na takie nieprzyjemne sytuacje. W domowej apteczce nie może zabraknąć sprawdzonych preparatów na ból gardła, gorączkę, chrypkę, kaszel, katar czy problemy z zatokami. Oferujemy również preparaty kompleksowe, które skutecznie walczą z różnymi objawami przeziębienia i grypy. Leki dostępne są w formie m.in. syropów, tabletek, preparatów rozpuszczanych, kropli. Warto zaopatrzyć się w naszej aptece internetowej w potrzebne medykamenty.
Dawka: 500 mg Skład: Paracetamol (Paracetamolum) 500 mg Działanie: Lek Apap wykazuje działanie przeciwbólowe oraz przeciwgorączkowe. Wskazania: Wskazaniem do stosowania leku są bóle różnego pochodzenia: głowy, mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne. Może być również sto
Dawka: 0,15 G Skład: Substancje czynne: - salicylan choliny 150 mg Substancje pomocnicze: - olejek miętowy - sacharoza - glukoza ciekła - glukoza jednowodna Działanie: Substancja czynna pastylek CHOLINEX - salicylan choliny działa miejscowo: - przeciwzapalnie, zmniejszając obrzęk i prz
Dawka: 0,15 G Skład: Substancje czynne: - salicylan choliny 150 mg Substancje pomocnicze: - olejek miętowy - aspartam - acesulfam potasowy - izomalt - maltitol ciekły Działanie: Substancja czynna pastylek CHOLINEX - salicylan choliny działa miejscowo: - przeciwzapalnie, zmniejszając o
Skład: - Kalium guajakolosulfonicum 1,4cz. - Extractum Thymi fluidum 8,0cz. - Tinctura Primulae 5,6cz. - Sorbitum 70% 85,0cz. Działanie: Wyciąg tymiankowy: - działa w górnych drogach oddechowych, czyli tam gdzie podczas choroby zalega wydzielina oskrzelowa, - wzmaga ruchy nabłonka rzęskow
Skład: - 1 tabletka Aspirin C zawiera: Kwas acetylosalicylowy (Acidum acetylsalicylicum) - 400 mg - Witamina C (Acidum ascorbicum) - 240 mg Działanie: Aspirin C zawiera kwas acetylosalicylowy, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo. Wskazania: Wskazania do stosowani
Skład: - Kwas acetylosalicylowy 500 mg, - kwas askorbinowy (witamina C) 200 mg Działanie: Kwas acetylosalicylowy ma działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Witamina C odgrywa ważną rolę w procesach przemian zachodzących w ustroju. W czasie choroby i zdrowienia zapot
Skład: Kwas acetylosalicylwy (Acidum acetylsalicylicum) - 300 mg tabletki Działanie: Polopiryna S zawiera kwas acetylosalicylowy, dzięki któremu ma działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Wskazania: Polopirynę S stosuje się ją celem zwalczenia gorączki i bólu p
Działanie: Składniki preparatu Neo-Angin mają działanie antyseptyczne i wspomagające w leczeniu bakteryjnych i wirusowych zakażeń jamy ustnej. Zastosowanie: Neo-Angin zapobiega i leczy stany zapalne w obrębie jamy ustnej i gardła. Neo-Angin zalecany jes także przy przeziębieniu, chryp
Postać farmaceutyczna Syrop. Wskazania do stosowania Wspomagająco w leczeniu suchego i drażniącego kaszlu. Dawkowanie i sposób podawania Stosować doustnie. Dorośli: 15 ml syropu, 3-5 razy dziennie. Dzieci powyżej 6 roku życia: 5 ml syropu, 3-5 razy dziennie. Dzieci poniżej 6 roku
Postać: AEROZOL Producent: GLAXOSMITHKLINE Dawka: 0,055% = 0,05 MG W DAWCE Opakowanie: 18 ML = 200 DAWEK Inter: XYLOMETAZOLINE Działanie: Lek zmniejsza przekrwienie błony śluzowej nosa i gardła poprzez skurcz naczyń krwionośnych. Zastosowanie: Lek stosowny jest w leczeniu nieżytu błon
Opis produktu: Tantum Verde Aerozol do stosowania w jamie ustnej i gardle 1,5 mg/ml. Działanie: Tantum Verde zawiera benzydaminę, z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Benzydamina charakteryzuje się silnym działaniem przeciwzapalnym i przeciwbólowym oraz działa miejscowo znieczula
Opis produktu: Preparat stosowany w zapaleniu jamy ustnej i gardła (ból, zaczerwienienie, obrzęk), w zakażeniach bakteryjnych i wirusowych, zapaleniu krtani, zapaleniu błon śluzowych po radioterapii, stanach po zabiegach operacyjnych w laryngologii i stomatologii, a także po intubacji.
ACC. Szybki sposób na kaszel! Wskazania: lek rozrzedzający wydzielinę dróg oddechowych i ułatwiający jej odkrztuszanie u pacjentów z zapaleniem oskrzeli związanym z przeziębieniem. Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku, czynna choroba wrzodowa, ost
SUDAFED XyloSpray HA spray do nosa 10ml Wskazania: zmniejszenie obrzęku błony śluzowej nosa w ostrym, w naczynioruchowym oraz w alergicznym zapaleniu błony śluzowej nosa. Zawiera kwas hialuronowy w postaci soli sodowej, który chroni i nawilża błonę śluzową nosa. Ułatwienie odpływu wy
Vicks Sinex Aloes i Eukaliptus jest to aerozol do nosa stosowany miejcowo w łagodzeniu objawów niedrożności nosa występującej w przeziębieniu lub zapaleniu zatok (zapalenie kanałów prowadzących do nosa). Przeciwwskazania: Vicks Sinex Aloes i Eukaliptus nie należy stosować: U pacjentów
Skład Substancja czynna: 1 tabl. do ssania zawiera 8,75 mg flurbiprofenu. 1 tabl. zawiera 2 g sacharozy i glukozy co odpowiada około 0,2 jednostki chlebowej. Wskazania - Objawowe leczenie bólu gardła. Działanie Preparat o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym. Działa w miejscu powstaw
Opis Theraflu EXTRA GRIP Preparat stosuje się w leczeniu objawów grypy i przeziębienia. Skład (1 saszetka): paracetamol 650 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg, maleinian feniraminy 20 mg oraz substancje pomocnicze w tym sacharoza. Dawkowanie Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: Zawartość j
FluControl MAX to maksymalne dawki substancji czynnych. Dlatego jedna tabletka wystarczy, aby poczuć ulgę od uciążliwych symptomów choroby. FluControl MAX działa na wiele objawów grypy i przeziębienia: łagodzi ból i gorączkę zmniejsza ilość wydzieliny z nosa zmniejsza obrzęk błony
Sinulan Forte wspomaga: samooczyszczanie się zatok prawidłowe funkcjonowanie zatok i błon śluzowych prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Sinulan Forte zawiera optymalną, wzajemnie uzupełniającą się kompozycję ekstraktów roślinnych. Ekstrakty te wspierają fu
Skład Extractum fluidum (2:1) ex 2g Majoranae herba Vaselinum album ad 10,0g Działanie Preparat o działaniu przeciwzapalnym, bakteriobójczym i grzybobójczym, antyseptycznym, ściągającym, uszczelniającym i wzmacniającym ściany naczyń krwionośnych, przeciwdziałającym nadmiernemu łusz
Nasivin Soft 0,025% Oxymetazolini hydrochloridum, produkt leczniczy bez recepty Aerozol do nosa, roztwór 0,25 mg/ml Nasivin Soft 0,025%, areozol do nosa zawierający oksymetazolinę, który odblokowuje nos i zmniejszaja wytwarzanie wydzieliny. Stosowanie: Produkt może być podawany dzieciom pow
Dawka: 2 mg Skład: Chlorchinaldol 2 mg Działanie: Chlorchinaldinto chemioterapeutyk o działaniu przeciwbakteryjnym, przeciwgrzybiczym i przeciwpierwotniakowym. Wskazania: - stany zapalne jamy ustnej, dziąseł - pleśniawki - grzybica jamy ustnej i gardła po leczeniu antybiotykami Przec
Lek wieloskładnikowy. Zawiera jako substancje czynne: paracetamol działający przeciwbólowo i przeciwgorączkowo oraz chlorowodorek fenylefryny zmniejszający obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa i zatok. Theraflu Zatoki po rozpuszczeniu w wodzie tworzy gorący, aromatyczny napój. Udraż