Opinie o Nas

  DOMOWA APTECZKA / PRZECIWBÓLOWE / STOSOWANE WEWNĘTRZNIE

Skład: Paracetamol (Paracetamolum) 500 mg Kofeina (Coffeinum) 65 mg Działanie: APAP Extra to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Zawiera paracetamol i kofeinę. Dodatkowy składnik nasila działanie przeciwbólowe paracetamolu. Dodatkowo kofeina działa pobudzająco na ośrodkowy układ ner
Skład: Paracetamol (Paracetamolum) 500 mg Kofeina (Coffeinum) 65 mg Działanie: APAP Extra to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Zawiera paracetamol i kofeinę. Dodatkowy składnik nasila działanie przeciwbólowe paracetamolu. Dodatkowo kofeina działa pobudzająco na ośrodkowy układ ner
Dawka: 500 mg Skład: Paracetamol (Paracetamolum) 500 mg Działanie: Lek Apap wykazuje działanie przeciwbólowe oraz przeciwgorączkowe. Wskazania: Wskazaniem do stosowania leku są bóle różnego pochodzenia: głowy, mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne. Może być również sto
Skład: Paracetamol (Paracetamolum) 500 mg Chlorowodorek difenhydraminy (Diphenhydramini hydrochloridum) 25 mg Działanie: Lek łagodzi ból, ułatwia zasypianie i zapobiega nocnym wybudzeniom spowodowanym odczuwaniem bólu. Łączy przeciwbólowe i przeciwgorączkowe działanie paracetamolu z usp
Dawka: 500 mg Skład: Paracetamol (Paracetamolum) 500 mg Działanie: Lek Apap wykazuje działanie przeciwbólowe oraz przeciwgorączkowe. Wskazania: Wskazaniem do stosowania leku są bóle różnego pochodzenia: głowy, mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne. Może być również sto
Dawka: 0,5 G Skład: Substancja czynna: - paracetamol 500 mg Substancje pomocnicze: - celuloza mikrokrystaliczna - skrobia ziemniaczana - powidon K-30 - talk - stearynian magnezu - krzemionka kooidalna bezwodna - karboksymetyloskrobia sodowa Działanie: CODIPAR jest lekiem zawierającym parac
Dawka: 200 mg Skład: - 1 kapsułka zawiera: Ibuprofen (Ibuprofenum) - 200 mg Działanie: Preparat działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Wskazania: Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: - bóle głowy (w tym także migreny) - bóle zębów
Dawka: 200 mg Skład: - 1 kapsułka zawiera: Ibuprofen (Ibuprofenum) - 200 mg Działanie: Preparat działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Wskazania: - Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: - bóle głowy (w tym także migreny) - bóle zęb
Skład: Ibuprofen (Ibuprofenum) 200 mg Działanie: Lek działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Wskazania: Lek stosuje się w leczeniu choroby przeziębieniowej, bólów, obrzęków, zaczerwienienia stawów na tle reumatycznym, bólów głowy, zębów, mięśni oraz bóló
Dawka: 400 mg Skład: Ibuprofen (Ibuprofenum) 400 mg Działanie: Lek działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Wskazania: Lek stosuje się w leczeniu przeziębienia, bólów, obrzęków, zaczerwienienia stawów na tle reumatycznym, bólów głowy, zębów, mięśni oraz b
Skład: Ibuprofen (Ibuprofenum) 400 mg Działanie: Lek działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Wskazania: Lek stosuje się w leczeniu choroby przeziębieniowej, bólów, obrzęków, zaczerwienienia stawów na tle reumatycznym, bólów głowy, zębów, mięśni oraz bóló
Skład: Ibuprofen (Ibuprofenum) 200 mg Działanie: Lek działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Wskazania: Lek stosuje się w leczeniu choroby przeziębieniowej, bólów, obrzęków, zaczerwienienia stawów na tle reumatycznym, bólów głowy, zębów, mięśni oraz bóló
Działanie: Cefalgin łączy w sobie działanie poszczególnych składników. Propyfenazon działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Kofeina wykazuje działanie pobudzające na ośrodki: oddechowy, naczynioruchowy i nerwu
Skład: - 1 tabletka zawiera: Kwas acetylosalicylowy (Acidum acetylsalicylicum) - 300 mg - Etenzamid (Ethenzamidum) - 100 mg - Kofeina (Coffeinum) - 50 mg Działanie: Etopiryna jest lekiem stosowanym w leczeniu bólów głowy oraz bólów o umiarkowanym nasileniu, zwłaszcza pochodzenia zapalneg
Dawka: 0,4 G Działanie: Nurofen forte działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Zastosowanie: Nurofen forte stosuje się w leczeniu choroby przeziębieniowej, bólów, obrzęków, zaczerwienienia stawów na tle reumatycznym, bólów głowy, zębów, mięśni oraz bólów z
Dawka: 0,4 G Działanie: Nurofen Forte to silny lek specjalnie stworzony do usuwania szczególnie dotkliwych bólów. Dzięki temu, że zawiera skoncentrowaną dawkę ibuprofenu (400 mg) przynosi szybką ulgę w najgorszych nawet bólach już po zażyciu jednej tabletki. Zastosowanie: Nurofen
Postać: TABLETKI Nazwa międzynarodowa: Paracetamolum Producent: AFLOFARM Opakowanie: 20 tabletek Skład: Paracetamol (Paracetamolum) 500 mg Działanie: Lek działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo. Wskazania: Lek stosowany jest w zwalczaniu gorączki, w leczeniu bólów, obrzęków, zaczer
Leki w formie miękkich kapsułek żelatynowych zawierające ibuprofen w postaci płynnego roztworu szybciej uwalniają substancję czynną, dzięki czemu szybciej staje się ona dostępna i gotowa do zwalczania bólu. Ibuprom Sprint Caps to: nowoczesny sposób walki z bólem, szybkie wch