Opinie o Nas

O Nas

Apteka internetowa Venafarm - o nas

Nasza apteka internetowa Venafarm opiera się o istniejącą aptekę  ogólnodostępną  "Centrum " zlokalizowaną w Nysie przy ul. Krzywoustego 6. Zawsze mogą Państwo liczyć na fachową pomoc wyszkolonej kadry (doświadczonych magistrów i techników farmacji) pod numerem telefonu 77 409-37-86 oraz za pomocą poczty email.


Dane firmy:

APOTEX Sp z o.o.
ul. SIENKIEWICZA 12
48-385 OTMUCHÓW
NIP: 753-21-43-258
REGON: 532230768

Sprzedaż leków przez Internet ? co oferujemy?

Zapewniamy Państwu pełną prywatność, duże bezpieczeństwo w zakupach oraz swobodny wybór produktu leczniczego jaki Państwa interesuje.


Realizacją Państwa zamówień zajmuje się:  

APTEKA CENTRUM 
ul. Krzywoustego 6
48-300 Nysa
tel: 77 409-37-86

APTEKA CZYNNA:
pn-pt: 8:00-20:00
sob: 9:00-14:00


Zobacz koncesję naszej apteki - Koncesja

Apteka online ? dlaczego warto?

Apteki internetowe to bez wątpienia miejsce na miarę potrzeb współczesnego człowieka, zabieganego, a także ceniącego sobie komfort każdego dnia. Stanowią one doskonałe rozwiązanie, aby w prosty i szybki sposób, bez stania w długich kolejkach, nabyć niezbędne produkty mające na celu poprawę zdrowia oraz jego ochronę. Nasza apteka internetowa oferuje Państwu kompleksowy wybór leków bez recepty, bogatą gamę środków higienicznych, kosmetyków dziecięcych i dla dorosłych, materiałów medycznych i opatrunkowych. W ofercie znajdą Państwo również witaminy i minerały, leki na potencję, środki pomagające rzucić palenie, preparaty na odchudzanie oraz preparaty dla sportowców. Doskonale znamy potrzeby Klientów i wychodzimy im naprzeciw. Państwa zadowolenie jest dla nas największą radością i sukcesem. Aby mieć pewność, że nasza apteka internetowa jest miejscem, w którym każdy znajdzie odpowiednie dla siebie środki medyczne oraz niezbędne leki bez recepty, na bieżąco wzbogacamy nasz asortyment, zgodnie z potrzebami Klientów oraz rekomendacjami najlepszych firm farmaceutycznych. Nasz sukces tkwi w połączeniu bogatej tradycji z doświadczeniem oraz nowoczesnymi metodami spełniania Państwa oczekiwań. Nasza apteka internetowa to oszczędność czasu, jak również komfort i wygoda zakupów online, które znacznie ułatwią Państwu życie.
Serdecznie zapraszamy!