Opinie o Nas

Polityka prywatności

Dane, które powierzacie Państwo naszej stronie internetowej są wykorzystywane tylko w celu dostarczenia Państwu zamówionych produktów oraz do informowania o nowościach i promocjach w naszej aptece internetowej.

Dane te są bezpiecznie przechowywane i nie mogą być wykorzystywane przez inne osoby lub firmy bez Państwa zgody. Kładziemy szczególny nacisk na bezpieczeństwo transakcji i anonimowość naszych Klientów.

Apteka zobowiązuje się do ochrony danych osobowych Klientów zgodnie z wymogami ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr. 133, poz. 883).

Nie udostępniamy danych osobowych Klientów osobom trzecim o ile nie jest to związane z realizacją zamówienia.

Żadna część serwisu nie może być w celach komercyjnych kopiowana w całości lub części, transmitowana elektronicznie lub w inny sposób, modyfikowana, linkowana lub wykorzystywana bez uprzedniej zgody apteki internetowej Venafarm.pl

Czytając , przeglądając czy używając serwis internetowy akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdujące się na stronie.

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności.

Aby złożyć zamówienie wymagamy podania w odpowiednim formularzu pełnych danych adresowych.

W przypadku płatności za pomocą karty kredytowej obsługę klienta przejmuje serwis Płatności.

 

 

Szyfrowanie SSL

Commercial SSL jest rozwiązaniem, które pozwala stosować w pełni szyfrowane połączenia pomiędzy użytkownikiem a serwerem do 256 bitów i jest akceptowany przez wszystkie najpopularniejsze przeglądarki internetowe. Dzięki temu mają Państwo pewność że wszystkie ważne informacje w czasie transmisji są bezpieczne.