Opinie o Nas

Regulamin

1. Apteka Centrum oferuje przede wszystkim szeroki asortyment kosmetyków oraz suplementów diety.

 2. Zamówienia można dokonać wypełniając formularz zamówienia po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie internetowej apteki www.venafarm.pl , bądź też bez rejestracji podając tylko konieczne dane do wysyłki towaru.

 3. Zakupu mogą dokonywać tylko osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.

 4. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę 365 dni w roku, aczkolwiek są one realizowane od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00.

 5. Wszystkie ceny są cenami brutto i są ważne do wyczerpania zapasów magazynowych danej partii produktu.

6. Po otrzymaniu zamówionego towaru Kupujący jest zobowiązany przed użyciem, do zapoznania się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, a w razie wątpliwości skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Apteka zapewnia pacjentom możliwość kontaktu telefonicznego w godzinach pracy placówki oraz przez dwie godziny po ustalonych godzinach dostaw (standardowy termin dostawy za pośrednictwem DPD Sp. z o.o. to maksymalnie do godziny 18:00), w zakresie dotyczącym jakości i bezpieczeństwa stosowania produktu leczniczego będącego przedmiotem sprzedaży wysyłkowej.

7.W razie potrzeby kupujący może zasięgnąć porady farmaceuty wysyłając e-mail przez formularz na stronie apteki internetowej.

8. Produkty przedstawione na zdjęciu mogą różnić się od otrzymanych w przesyłce, w przypadku zmiany opakowania przez producenta (wyglądu, dołączania tzw. gratisów, zmian ilościowych zawartości opakowań itp.)

9. Razem z przesyłką dostarczamy dokument zakupu w postaci paragonu fiskalnego lub (na życzenie klienta) faktury VAT.

10. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz.16.00 rozpatrywane będą w dniu następnym, a przesłane w dni wolne i święta w pierwszym dniu roboczym.

11. W przypadku braku towaru w magazynie, braku możliwości realizacji zamówienia zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z nim ewentualnym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.

12. Ceny sprzedaży brutto obowiązują tylko przy składaniu zamówienia przez internet.

13. Kupujący składając zamówienie niniejszym oświadcza, iż zapoznał się z powyższym regulaminem, w pełni rozumie i akceptuje jego treść.

14. Klient dokonujący zakupu w sklepie wyraża zgodę na przekazanie swojego adresu e - mail do Grupa Allegro Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz na przetwarzanie przez sklep http://www.venafarm.pl oraz Grupa Allegro Sp. z o.o., danych osobowych Klienta w celu wypełnienia ankiety z opinią o dokonanej transakcji w Sklepie http://www.venafarm.pl (zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997).