Opinie o Nas

Produkty pokrewne

Dawka: 500 mg Skład: Paracetamol (Paracetamolum) 500 mg Działanie: Lek Apap wykazuje działanie przeciwbólowe oraz przeciwgorączkowe. Wskazania: Wskazaniem do stosowania leku są bóle różnego pochodzenia: głowy, mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne. Może być również sto
Skład: - 1 tabletka zawiera: Kwas acetylosalicylowy (Acidum acetylsalicylicum) - 300 mg - Etenzamid (Ethenzamidum) - 100 mg - Kofeina (Coffeinum) - 50 mg Działanie: Etopiryna jest lekiem stosowanym w leczeniu bólów głowy oraz bólów o umiarkowanym nasileniu, zwłaszcza pochodzenia zapalneg
Dawka: 500 mg Skład: Paracetamol (Paracetamolum) 500 mg Działanie: Lek Apap wykazuje działanie przeciwbólowe oraz przeciwgorączkowe. Wskazania: Wskazaniem do stosowania leku są bóle różnego pochodzenia: głowy, mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne. Może być również sto
Działanie: Cefalgin łączy w sobie działanie poszczególnych składników. Propyfenazon działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Kofeina wykazuje działanie pobudzające na ośrodki: oddechowy, naczynioruchowy i nerwu
Dawka: 200 mg Skład: - 1 kapsułka zawiera: Ibuprofen (Ibuprofenum) - 200 mg Działanie: Preparat działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Wskazania: Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: - bóle głowy (w tym także migreny) - bóle zębów