Opinie o Nas

Produkty pokrewne

Skład: Kwas acetylosalicylwy (Acidum acetylsalicylicum) - 300 mg tabletki Działanie: Polopiryna S zawiera kwas acetylosalicylowy, dzięki któremu ma działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Wskazania: Polopirynę S stosuje się ją celem zwalczenia gorączki i bólu p
Dawka: 500 mg Skład: Paracetamol (Paracetamolum) 500 mg Działanie: Lek Apap wykazuje działanie przeciwbólowe oraz przeciwgorączkowe. Wskazania: Wskazaniem do stosowania leku są bóle różnego pochodzenia: głowy, mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne. Może być również sto
Dawka: 0,5 G Skład: Substancja czynna: - paracetamol 500 mg Substancje pomocnicze: - celuloza mikrokrystaliczna - skrobia ziemniaczana - powidon K-30 - talk - stearynian magnezu - krzemionka kooidalna bezwodna - karboksymetyloskrobia sodowa Działanie: CODIPAR jest lekiem zawierającym parac
Dawka: 500 mg Skład: Paracetamol (Paracetamolum) 500 mg Działanie: Lek Apap wykazuje działanie przeciwbólowe oraz przeciwgorączkowe. Wskazania: Wskazaniem do stosowania leku są bóle różnego pochodzenia: głowy, mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne. Może być również sto