Opinie o Nas

Produkty pokrewne

Opis Theraflu EXTRA GRIP Preparat stosuje się w leczeniu objawów grypy i przeziębienia. Skład (1 saszetka): paracetamol 650 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg, maleinian feniraminy 20 mg oraz substancje pomocnicze w tym sacharoza. Dawkowanie Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: Zawartość j