Opinie o Nas

Produkty pokrewne

Leki w formie miękkich kapsułek żelatynowych zawierające ibuprofen w postaci płynnego roztworu szybciej uwalniają substancję czynną, dzięki czemu szybciej staje się ona dostępna i gotowa do zwalczania bólu. Ibuprom Sprint Caps to: nowoczesny sposób walki z bólem, szybkie wch
Skład: Paracetamol (Paracetamolum) 500 mg Kofeina (Coffeinum) 65 mg Działanie: APAP Extra to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Zawiera paracetamol i kofeinę. Dodatkowy składnik nasila działanie przeciwbólowe paracetamolu. Dodatkowo kofeina działa pobudzająco na ośrodkowy układ ner
Skład: Ibuprofen (Ibuprofenum) 400 mg Działanie: Lek działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Wskazania: Lek stosuje się w leczeniu choroby przeziębieniowej, bólów, obrzęków, zaczerwienienia stawów na tle reumatycznym, bólów głowy, zębów, mięśni oraz bóló
Dawka: 400 mg Skład: Ibuprofen (Ibuprofenum) 400 mg Działanie: Lek działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Wskazania: Lek stosuje się w leczeniu przeziębienia, bólów, obrzęków, zaczerwienienia stawów na tle reumatycznym, bólów głowy, zębów, mięśni oraz b
Postać: TABLETKI Nazwa międzynarodowa: Paracetamolum Producent: AFLOFARM Opakowanie: 20 tabletek Skład: Paracetamol (Paracetamolum) 500 mg Działanie: Lek działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo. Wskazania: Lek stosowany jest w zwalczaniu gorączki, w leczeniu bólów, obrzęków, zaczer
Skład: Paracetamol (Paracetamolum) 500 mg Kofeina (Coffeinum) 65 mg Działanie: APAP Extra to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Zawiera paracetamol i kofeinę. Dodatkowy składnik nasila działanie przeciwbólowe paracetamolu. Dodatkowo kofeina działa pobudzająco na ośrodkowy układ ner