Opinie o Nas

Produkty pokrewne

Dawka: 500 mg Skład: Paracetamol (Paracetamolum) 500 mg Działanie: Lek Apap wykazuje działanie przeciwbólowe oraz przeciwgorączkowe. Wskazania: Wskazaniem do stosowania leku są bóle różnego pochodzenia: głowy, mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne. Może być również sto
Dawka: 400 mg Skład: Ibuprofen (Ibuprofenum) 400 mg Działanie: Lek działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Wskazania: Lek stosuje się w leczeniu przeziębienia, bólów, obrzęków, zaczerwienienia stawów na tle reumatycznym, bólów głowy, zębów, mięśni oraz b
Dawka: 500 mg Skład: Paracetamol (Paracetamolum) 500 mg Działanie: Lek Apap wykazuje działanie przeciwbólowe oraz przeciwgorączkowe. Wskazania: Wskazaniem do stosowania leku są bóle różnego pochodzenia: głowy, mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne. Może być również sto
Lek zawiera paracetamol. Skład: 1 tabletka powlekana zawiera: substancję czynną: paracetamol 500 mg; substancje pomocnicze: wosk Carnauba, hypromeloza, makrogol, powidon, skrobia żelowana, kroskarmeloza sodowa, kwas stearynowy. 1. Co to jest lek APAP i w jakim celu się go stosuje APAP jest lek
Skład: Paracetamol (Paracetamolum) 500 mg Kofeina (Coffeinum) 65 mg Działanie: APAP Extra to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Zawiera paracetamol i kofeinę. Dodatkowy składnik nasila działanie przeciwbólowe paracetamolu. Dodatkowo kofeina działa pobudzająco na ośrodkowy układ ner
Skład: Paracetamol (Paracetamolum) 500 mg Chlorowodorek difenhydraminy (Diphenhydramini hydrochloridum) 25 mg Działanie: Lek łagodzi ból, ułatwia zasypianie i zapobiega nocnym wybudzeniom spowodowanym odczuwaniem bólu. Łączy przeciwbólowe i przeciwgorączkowe działanie paracetamolu z usp