Opinie o Nas

Produkty pokrewne

Dawka: 500 mg Skład: Paracetamol (Paracetamolum) 500 mg Działanie: Lek Apap wykazuje działanie przeciwbólowe oraz przeciwgorączkowe. Wskazania: Wskazaniem do stosowania leku są bóle różnego pochodzenia: głowy, mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne. Może być również sto
Dawka: 0,5 G Skład: Substancja czynna: - paracetamol 500 mg Substancje pomocnicze: - celuloza mikrokrystaliczna - skrobia ziemniaczana - powidon K-30 - talk - stearynian magnezu - krzemionka kooidalna bezwodna - karboksymetyloskrobia sodowa Działanie: CODIPAR jest lekiem zawierającym parac
Skład: - 1 tabletka Aspirin C zawiera: Kwas acetylosalicylowy (Acidum acetylsalicylicum) - 400 mg - Witamina C (Acidum ascorbicum) - 240 mg Działanie: Aspirin C zawiera kwas acetylosalicylowy, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo. Wskazania: Wskazania do stosowani
Dawka: 500 mg Skład: Paracetamol (Paracetamolum) 500 mg Działanie: Lek Apap wykazuje działanie przeciwbólowe oraz przeciwgorączkowe. Wskazania: Wskazaniem do stosowania leku są bóle różnego pochodzenia: głowy, mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne. Może być również sto